TR EN

Kurumsal

Bir Hayalimiz Var

Binlerce yıl Anadolu'muzda altından mamüller üretilmiştir. Çoğu zaman kadınları süslemiş olsa da, erkeklere de takı olmuştur. Her zamanda bereket olmuştur. Maddi değeri hiç kaybolmamıştır. Yıllar geçse bile hep geleneksel bir maddi araç olmuştur. Yüzyıllardır kutsal evliliğin bir ispatı olarak kadın ve erkeğin parmağında yerini almıştır. Biz Armada Kuyumculuk olarak artık buna bir ivme daha kazandırmak istiyoruz.

Altın takının, hediye almak için korkulmayacak bir emtia olduğunu ispat emek istiyoruz. Anneler gününde, öğretmenler gününde, sevgililer gününde, doğum günlerinde ve benzeri tüm özel günlerde, aldığımız güzel bir buket, bir gömlek, bir bluz fiyatına, değerini hep muhafaza edecek güzel bir takı armağan edin. Bu değişime siz de katılın, değeri hiçbir zaman yok olmayacak bir hediye armağan edin.

DEĞERİNİ HER ZAMAN KORUYAN BİR ARMAĞAN VERMEK...

1990 yılında ihracat amaçlı kurulan Armada Kuyumculuk, ilk resmi ihracatını 1992 yılında eski adı ile Çekoslovakya'ya yapmıştır. 1990 yılından günümüze "Made in Turkey" damgasıyla uluslararası piyasada varlığını göstermiştir. 90'lı yılların sonuna gelindiğinde Avrupa'dan sonra ilk Amerika Kıtası ihracatını 1999 yılında gerçekleştirmiştir. 2001 yılında Yeni Zelanda ile Avusturalya Kıtasına ihracata başlamıştır. Halihazırda yarı Avrupa yarı Asya ülkesinde konuşlandığımız için yakın Asya'ya hep ürünlerimizi ulaştırabilmiştik. Türki Cumhuriyetlerden kuzeyden Kazakistan'a, güneyde Dağıstan'a kadar ürünlerimizi "Made in Turkey" başlığı altında taşıdık. 2007 yılında Kongo ile başlayan Afrika Kıtasına olan ihracatımız halen genişleyerek devam etmektedir.

Uzakdoğu'ya olan ihracatımız ise ilk olarak 2010 yılında Hong Kong ile başlamıştır. Bugün Armada Kuyumculuk 5 kıtada 100 yakın ülkeye tonlarla ifade edilecek ölçekte ihracat yapmaktadır. Armada Kuyumculuk, bugüne kadar birçok ilklere imzasını atmıştır. 1995 yılında Polonya'ya ilk altın karşılığı ihracatı Armada Kuyumculuk yapmıştır. Bir ülkenin altından mamül yıllık ithalatının yüzde 75'ini sadece Armada Kuyumculuk gerçekleştirmiştir. Adını çok fazla duymadığımız ülkelere Armada Kuyumculuk, "Made in Turkey" damgası ile ulaşmayı başarmıştır.

Adını duymamış olabilirsiniz... Aruba’ya bile "Made in Turkey" damgası ile ihracat yapıyoruz.

Adını duymamış olabilirsiniz... Aruba’ya bile "Made in Turkey" damgası ile ihracat yapıyoruz.